p4
p6
p3

Aktualności

1% ma moc dawania szans


21 stycznia 2021

Przed nami czas rozliczeń podatkowych, którego nieodłącznym elementem jest możliwość podjęcia decyzji, komu przekazać swój 1% podatku. To okazja, aby wesprzeć działalność Fundacji Śnieżki Twoja Szansa.  

Kwoty, jakie nasza fundacja przekazuje na różne cele pomocowe mówią same za siebie i pokazują skalę dobra, jakie wspólnie z Państwem –  naszymi Darczyńcami możemy pomnażać. O zaufaniu jakim cieszy się nasza Fundacja świadczy między innymi rosnące z roku na rok grono Darczyńców.

Dzięki tej hojności, podczas ostatniej zbiórki w ramach 1% podatku, Fundacja Śnieżki Twoja Szansa zebrała rekordową w swojej historii kwotę 558 456,87 zł. To aż o 149 050,58 zł więcej niż w 2019 roku. Z całego serca dziękujemy za zaufanie i obdarowanie nas szansą na kontynuowanie misji wspierania naszych Podopiecznych.

Środki przekazywane fundacji to wsparcie jej w realizacji celów statutowych, takich jak m.in. Edukacja i Ochrona Zdrowia. Właśnie między innymi dzięki tej pomocy fundacja może wspierać nie tylko osoby chore i niepełnosprawne (lista podopiecznych znajduje się tu: Nasi podopieczni ), ale także szkoły, kluby sportowe, instytucje kulturalne.

W roku szkolnym 2019/2020 jednym z ważnych obszarów działalności naszej fundacji było przeprowadzenie kolejnej edycji autorskiego projektu „Mały Świat Dużego Pieniądza”,
w którym dotychczas wzięło udział już ponad 1000 uczniów ze szkół z Dębicy i Powiatu Dębickiego. Pomimo, że pandemia uniemożliwiła realizację podsumowujących edukacyjnych wyjazdów do Warszawy, to program tegorocznych zajęć w większości udało się zrealizować, zanim szkoły zostały zamknięte w związku z obostrzeniami.

 

W jakiej formie można przekazać 1% na rzecz Fundacji Śnieżki Twoja Szansa?

  • można to zrobić zarówno przekazując datek na działalność statutową Fundacji (wówczas wystarczy wpisać numer KRS 0000231088),
  • jak też dla wybranego Podopiecznego (w takim przypadku poza numerem KRS należy w formularzu wpisać imię i nazwisko wybranej osoby).

W imieniu fundacji i wszystkich, którzy w jej ramach otrzymali wsparcie dzięki środkom zebranym w ramach 1%, serdecznie Państwu dziękujemy