Wpłać online

Wybierz cel oraz kwotę

Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.

  Uzupełnij swoje dane

  Już za moment Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.

   Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

   Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Fundacja Śnieżka, siedziba Fundacji: 39-207 Brzeźnica, ul. Dębicka 44. Administrator będzie pozyskiwał Pani / Pana dane w postaci adresu email w celu umożliwienia Pani / Panu dokonania płatności przy wykorzystaniu systemu dostarczanego przez dostawcę usług płatniczych. Aby zapoznać się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy o wejście na stronę internetową Fundacji Śnieżka: https://www.fundacjasniezka.org/rodo/

   Potwierdź darowiznę

   Poniżej znajduje się podsumowanie dotyczące Twojej płatności online. Sprawdź czy wszystko się zgadza i kliknij w przycisk „Zapłać”, aby wykonać przelew. Dziękujemy!

   Cel:

   Kwota: