p4
p6
p3

Aktualności

Fundacja Śnieżki z nowym Zarządem


15 kwietnia 2021

29 marca decyzją Fundatora, Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA, został powołany nowy zarząd Fundacji Śnieżka Twoja Szansa. W skład zarządu weszli managerowie Śnieżki, którzy swoimi kompetencjami mają wspierać fundację w jej dalszym rozwoju.

Kluczowym zadaniem nowego zarządu będzie integracja działań społecznych Fundacji i Fundatora, w tym nadanie tym projektom wspólnych ram strategicznych. Zgodnie z założeniami zmiana będzie polegała na przejęciu przez Fundację kluczowej roli w tym procesie, poprzez umieszczenie pod jej skrzydłami wszystkich działań edukacyjnych i pomocowych Śnieżki (w tym projektów „Koloratorium” oraz „Dziecięcy świat w kolorach”).

-W wieloletniej już działalności Fundacji Śnieżki Twoja Szansa nadszedł czas na kolejny krok na drodze rozwoju na rzecz wspierania edukacji i rozwoju dzieci i młodzieży. Jestem przekonana, że planowane zmiany, które były projektowane przez kilka ostatnich miesięcy, a których wdrożeniem zajmie się nowy Zarząd przysłużą się jeszcze efektywniejszemu rozwijaniu młodych ludzi w dziedzinach, na których skupiają się projekty Śnieżki. Mocno kibicuję tym działaniom i trzymam kciuki za dalszy rozwój Fundacji – mówi Anna Mikrut, dotychczasowa wieloletnia Prezes Fundacji, która będzie wspierać nowy zarząd piastując funkcję Członka Rady Fundacji.

W skład nowego zarządu Fundacji weszli:

· Aleksandra Małozięć, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej Śnieżka SA – jako Prezes Zarządu (dotychczas od 4 lat na stanowisku wiceprezesa)

· Agnieszka Węgrzyn, Office Manager Śnieżka SA – jako Członek Zarządu

· Piotr Drogoń, Lider Zespołu Komunikacji Digital – jako Członek Zarządu

· Sławomir Wilkos, Manager ds. Nadzoru Właścicielskiego – jako Członek Zarządu