p4
p6
p3

Aktualności

Dziękujemy za rekordowe wsparcie!


17 września 2020

W tym roku, w ramach 1% podatku, zebraliśmy najwyższą w historii Fundacji kwotę – aż 558 456,87 zł. Dzięki wielkiemu sercu Darczyńców możemy dalej nieść pomoc osobom potrzebującym oraz wspierać edukację dzieci i młodzieży.

Szanowni Darczyńcy,

Dzięki Państwa hojności, podczas tegorocznej zbiórki w ramach 1% podatku, Fundacja Śnieżki Twoja Szansa zebrała rekordową w swojej historii kwotę 558 456,87 zł. To aż o 149 050,58 zł więcej niż w 2019 roku. Z całego serca dziękujemy za zaufanie i obdarowanie nas szansą kontynuowania misji wspierania naszych Podopiecznych.

Zebrane pieniądze umożliwią nam dalsze wspieranie edukacji dzieci i młodzieży oraz pomoc osobom przewlekle chorym i niepełnosprawnym poprzez dofinansowanie kosztów ich leczenia oraz rehabilitacji czy terapii ratujących życie. To dzięki Państwa życzliwości w oczach naszych podopiecznych, na co dzień zmagających się z wieloma przeciwnościami losu, pojawia się iskierka nadziei. Dawanie wiary w możliwość powrotu do zdrowia i sprawności oraz przynoszenie ulgi w cierpieniu to dla nas absolutny priorytet.

– Funkcjonujemy na Podkarpaciu, w dobrze znanym, lokalnym środowisku, przez co z osobami objętymi naszą pomocą łączy nas szczególna więź. Aktualnie grono naszych podopiecznych liczy kilkadziesiąt osób, a wiele z nich jest pod naszą opieką od lat – mówi Anna Mikrut, prezes Fundacji Śnieżki Twoja Szansa.

Środki od Darczyńców planujemy wykorzystać również w drugim filarze naszej działalności – edukacji. W ramach autorskich projektów od lat uczymy dzieci jak rozsądnie zarządzać finansami („Mały Świat Dużego Pieniądza”), a także wspieramy finansowo uzdolnioną młodzież („Grant na szansę”).

Dotychczas dzięki środkom przekazanym przez naszych Darczyńców w ramach 1% podatku mogliśmy wesprzeć kilkaset osób fizycznych, instytucji i organizacji. To wszystko nie byłoby możliwe bez Państwa hojności i wsparcia.

Dziękujemy raz jeszcze w imieniu swoim oraz naszych Podopiecznych!