ZMIANA ORGANIZACJI PRACY BIURA FUNDACJI

11 marca 2020

Komunikat dotyczący wprowadzenia szczególnych środków zapobiegawczych w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2.

Decyzją Zarządu Fundacji, dyktowaną dynamicznym rozwojem sytuacji związanej z występowaniem nowego zagrożenia zdrowotnego – koronawirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID- 19, funkcjonowanie Biura Fundacji zostaje ograniczone do wykonywania wyłącznie prac administaracyjno-biurowych przez pracowników.

Informujemy zatem, iż od dnia 12.03.2020 do odwołania Biuro Fundacji będzie nieczynne dla osób odwiedzających. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź drogą mailową. Dokumenty należy kierować do nas za pośrednictwem Poczty Polskiej.

O wszelkich zmianach dotyczących funkcjonowania Biura Fundacji będziemy Państwa informować na bieżąco.